LEGO Friends Domek na drzewie Mii. Pomóż Mii urządzić się w domku na drzewie! Pomóż Mii zamienić domek na drzewie jej brata w idealne miejsce do spotkań dla wszystkich przyjaciółek. Daniel wybiera się na studia – zapakuj jego rzeczy do pudła na strychu i pomóż Mii udekorować domek rysunkami jej przyjaciółek i rodziny. Wejdź po siatce na drugie piętro i odstrasz nieproszonych gości pistoletem na wodę. Potem zjedź po linie na dół, odwiedź króliczkę Mimi w jej małym domku i nakarm ją marchewką.
Duży zestaw elementów. Zestaw Domek na drzewie Mii z serii LEGO® Friends jest pełen ciekawych szczegółów i funkcji, które zapewnią długie godziny świetnej zabawy z Mią, jej bratem i wszystkimi gośćmi, którzy wpadną w odwiedziny. Domek ma składaną drabinę, siatkę do wspinania się na piętro i linę do zjeżdżania w dół. Jest tu także pistolet na wodę, książka z historiami o duchach, płytki z obrazkami, gra planszowa, pizza, sprzęt sportowy, deskorolka Mii i nie tylko. Domek na drzewie ma ok. 16 cm wysokości, 17 cm szerokości i 16 cm głębokości. Dwie minilaleczki. Twórz, buduj i baw się razem z przyjaciółmi LEGO® Friends! Do dyspozycji masz minilaleczki Mii i Daniela, figurkę króliczki Mimi i ptaszka Cinnamon oraz mnóstwo akcesoriów. Zjedź w dół po linie, a potem wdrap się z powrotem do domku na drzewie po siatce! Możesz też przygotować wspaniały wieczór dla przyjaciół Mii. Będziecie opowiadać historie o duchach czy grać w grę planszową? Pamiętaj także o opiece nad króliczką w jej domku oraz ślicznym ptaszkiem, który ma gniazdo na drzewie.
Wybierz zabawki odpowiednie dla dzieckaDuże klocki terapeutyczne. Najczęściej spotykane są w klubach dla dzieci, salach zabaw, żłobkach, przedszkolach, ale także w dobrych szkolnych świetlicach. Mowa tutaj o dużych klockach konstrukcyjnych (często przeznaczonych do tworzenia miękkich przeszkód, ćwiczenia równowagi), o różnym kształcie i fakturze. Zaliczyć do nich można np.: 1. Bujaki w różnym kształcie, np. kota, księżyca – często wykorzystywane w gabinetach rehabilitacyjnych, ale także jako zabawka w placówkach oświatowych. 2. Miękkie wyspy – różnej wysokości, o miłej fakturze, z wypustkami, by działały dodatkowo sensorycznie. Mają różne kształty. Umożliwiają dzieciom nabycie umiejętności przemieszczania się po nierównej płaszczyźnie. 3. Dyski – o różnej wielkości i kształcie, przeznaczone do wykształcenia zmysłu równowagi. Mogą być pojedyncze albo zestawiane w poszczególne elementy. 4. Zestawy piankowe – w bardzo dużych rozmiarach; umożliwiają dzieciom stworzenie samodzielnie lub grupowo dowolnych budowli, do których mogą wejść i bawić się w ich wnętrzu. Ponadto dowolność kombinacji, jaką zapewniają, powoduje, że są ulubioną formą spędzania czasu wolnego. Wszystkie powyższe elementy mają głównie zadania terapeutyczne, nierzadko rehabilitacyjne, choć dla dziecka kontakt z nimi zawsze będzie oznaczał dobrą zabawę. |
Jeździk Arielka 39529 |
Magiczne Nu Nu SuuSuu i FumFum LL26243B |
Pierwsze klocki malucha K7167 |