Furreal Friends Interaktywny Miś Polarny. Zaopiekuj się małym misiem polarnym. Miś polarny to urocze interaktywne zwierzątko, które odpowiada na dotyk mruczeniem, kichaniem i innymi niemowlęcymi odgłosami. Teraz możesz podjąć się opieki nad nowo narodzonym misiem polarnym, który potrzebuje wiele czułości! Delikatnie naciśnij plecki misia, aby poruszył główką, zamknął oczy i wydał z siebie słodkie dźwięki. Gdy pocałujesz lub pogłaszczesz go po głowie, zamknie i otworzy oczka. Nakarm maluszka butelką i ułóż go do snu z ulubionym kocykiem.
Uroczy miś ma katar. Kiedy połaskoczesz misia po nosie wyda radosne dźwięki i zacznie kichać! Niezależnie od tego, czy czuje się dobrze czy ma lekki katar, zasługuje na dużo uwagi i jeszcze więcej miłości. Zwierzątko ma również ruchome nóżki, dzięki czemu masz więcej możliwości zabaw. Sympatyczny i przyjazny. Miś polarny ma mięciutkie białe futerko, szare spody łapek oraz duże niebieskie oczy. Opiekuj się nim i poświęcaj mu dużo uwagi, a na pewno zostanie Twoim najlepszym przyjacielem! Niezależnie od tego, czy miś ma katarek czy wydaje swoje urocze dźwięki, z pewnością jest czymś więcej niż tylko interaktywną zabawką. Nie ma wątpliwości, że malutki miś zdobędzie serce każdego dziecka!
Wybierz zabawki odpowiednie dla dziecka3. Stoliczki edukacyjne. Stoliczek edukacyjny to zabawka, którą z przyjemnością będzie bawiło się zarówno niemowlę, które jeszcze samodzielnie nie stoi, jak również większe dziecko, które potrafi już chodzić. Kilkumiesięczne dziecko i trzylatek odkryją jednak w stoliczku zupełnie różne rzeczy – z radością wykorzystując różne jego funkcje. Taki stoliczek posiada mnóstwo przycisków z obrazkami, które jednocześnie wydają dźwięki lub "mówią". Zestawy obrazków zwierzątek, cyferek i literek, jak również klawisze pianinka i wmontowany bębenek zapewnią wiele okazji do edukacyjnej zabawy dla młodszych i starszych dzieci. Nasze niemowlę szybko rośnie, wchodząc w kolejne okresy dzieciństwa. Jednak ten pierwszy będzie decydował o tym, jak nasza pociecha rozwijać się będzie później. Zadbajmy więc o to, aby bawiąc się, mogła ona równocześnie poznawać swoje możliwości, jak również otaczający ją świat. Pozwólmy naszemu maluchowi bawić się i uczyć jednocześnie, rozwijając swoją koordynację ruchową, poznając i wypróbowując nowe dźwięki oraz poznając otoczenie za pomocą zmysłu dotyku. Taka zabawa zaowocuje nie tylko w kolejnych latach dzieciństwa, lecz również w całym dorosłym życiu. |
Grzechotka motylek |
Świnka - przyjaciele |
Ślimaczek z gryzakiem |